Огляд характеристик шарнірних драбин

Драбина трансформер шарнірна


Драбини універсальні застосовується в побуті )присадибні ділянки, будинки, дачі) і будівництві (фасадні роботи, електриці). А останнім часом сходи стали користуватися великим попитом в садах і городах, особливо при зборі фруктів.
Шарнірна драбина вельми зручна для транспортування в негабаритних транспортних засобах. При повністю розкладеної довжині драбини, ви зможете зібрати її в три рази менше. Як правильно вибрати шарнірну алюмінієву драбину трансформер ?


Шарнірна алюмінієва драбина трансформер - це універсальна драбина, яка може використовуватися як приставні сходи, двох секційна драбина, а також може застосовуватися як поміст. Складається шарнірна драбина з 2-4 висувних секцій, кожна з яких має кілька ступенів, що з'єднують між собою спеціальними шарнірними сегментами, які дозволяють драбині складати так, як Вам потрібно в даний момент. Тому вона так і називається «трансформер». У складеному стані трансформер займає мало місця і його можна перевозити навіть в багажнику машини або легко переносити. Універсальна чотирьох секційна драбина дуже часто використовується людьми, які професійно займаються ремонтом і будівництвом. Характеризується дана модель сходів широкої конструкцією із застосування, легкістю і простотою у використанні, посиленим металевим профілем і професійним використанням. Витримують вагу в 150 кг, а то й більше.


При покупці шарнірної універсальної драбина трансформера звертайте увагу на міцність з'єднувальних затискачів, шарнірів і т. д., а також зверніть Вашу увагу на те, щоб драбина мала міцні підстави, при цьому поставте її на рівну поверхню і спробуйте покачати з боку в бік якщо вона щільно стоїть до підлоги значить вона рівна. Також на опорах сходи повинні перебувати спеціальні гумові вставки або фіксатори, які не ковзають по поверхні )для надійної фіксації та безпеки).


Отже, підіб'ємо підсумки. При покупці драбини Ви повинні звернути увагу на :

  • якість шарнірних механізмів;

  • робоча висота трансформера, яка Вам потрібна;

  • вага, яку може витримати дана конструкція;

  • ширина ступенів і відстань між ними;

  • рифлена поверхня ступенів;спеціальні гумові або пластикові насадки на опорах сходи трансформера.
Використовуються драбини-трансформери в місцях, де звичайні драбини використовувати дуже важко, наприклад, на нерівній поверхні і в будь-якій ситуації. Призначені трансформери як для професійних будівельників, так і для людей, які люблять працювати вдома або на дачі своїми руками.


За матеріалами сайту www.instrument.in.ua